Audiobook
CD
In basket
Hiszpański : kurs podstawowy [Dokument elektroniczny]. - Warszawa : EDGARD, 2009. - 2 dyski optyczne (CD-ROM) (146 min) : digital, stereo. ; 12 cm. + 184 s. ; 19cm.
(Audio Kurs)
Do płyt dołączona jest książka Hiszpański Kurs podstawowy. 1700 najważniejszych słów i zwrotów. Gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki.
Hiszpański Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka hiszpańskiego. Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Hiszpanii. Książka (184 strony) zawiera ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki, ciekawostki, m.in. o hiszpańskiej modzie, zwyczaju siesty, typowym hiszpańskim menu, zamiłowaniu do zabawy, więzach rodzinnych, dumie narodowej czy o barwnej tradycji flamenco. Część gramatyczna zawiera najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające. Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!
Availability:
Zbiory Specjalne
There are copies available to loan: sygn. zbiory specjalne E (2 egz.)
Notes:
General note
Do płyt dołączona jest książka Hiszpański Kurs podstawowy. 1700 najważniejszych słów i zwrotów. Gramatyka z ćwiczeniami, dialogi, ilustrowane ciekawostki.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again